DragonLance Forum

Forum dla fanów DragonLance, książek fantasy oraz RPG.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#21 2012-01-26 23:06:45

 U'

The Knight of Solamnia

Skąd: warszawa
Zarejestrowany: 2011-10-09
Posty: 460

Re: Polityka

Zgadzam się z Raistem. Też wychowałem się na punku - KSU itp. Anarchistą nie jestem, na wybory chodzę, polityką się interesuję. Wielka czwórka (PO, PIS, SLD, PSL), to ludzie oderwani od rzeczywistości, dlatego są niebezpieczni. Jeżeli ktoś od 20 lat jest nieprzerwanie posłem, to od społeczeństwa już dość daleko się oddalił. Wybieramy posłów i senatorów, nie po to, aby za nas myśleli - każdy ma nie tyle co prawo, a obowiązek myśleć (najlepiej samodzielnie) i wyciągać wnioski z tego co się dzieje. Posłowie są dla nas, nie dla samych siebie. Mają być głosem ludu i wypełniać jego wolę. Nie chcemy acta? to nie podpisujemy! chcemy stosunków na poziomie równego z równym z innymi Państwami, to tak powinno być! A nie PO wszystkich się boi i wszystkim (USA, Rosja, UE) liże tylki. Unia coś powie, od razu się to robi, bo w tej chwili nie jesteśmy naprawdę suwerennym państwem - prawodawstwo uni jest ponad naszym krajowym. Pytaliśmy się rosji, czy nie ma nic przeciwko umieszczeniu w polsce tarczy antyrakietowej, a ruscy bez niczyjej zgody stawiają 50 km od polskiej granicy (w obwodzie kalingrackim) rakiety, mogące przenosić ładunki nuklearne - a rząd na to nic nie mówi.

Rząd jest dla nas, nie my dla rządu. Po co w Polsce pół milona urzędników? Tusk mówił, że odchudzi biurokrację, a przez 5 lat rządów, codziennie zatrudniano około 70 nowych urzędników. Afery poszły pod dywan. Dróg nie ma, paliwo drogie. Rząd chwali się, że nowa ustawa refunacyjna obniżyla ceny 2000 leków, a podniosła ceny tylko 700. Tyle, że te 700 to leki najbardziej popularne, najczęsciej kupowane (dla cukrzyków, dzieci z alergiami itd) NFZ zaoszczędzi na tym 700 mln zł rocznie - a kto straci? Emeryci i rodzicie małych dzieci oraz ludzie chorzy, nie mogący pracować - pobierający rente. Co oni mają zrobić? Żebrać? Niedługo nie będzie od kogo.  Ale o tym wszystkim się nie mówi, bo po co, jeśli jest "pięknie i ludziom żyje się lepiej".

Mówi się, że do tej pory spłacamy dług "Gierka", tyle że rząd tuska zaciągnął już kilkakrotnie więcej kredytów niż on. Rostowski (m. finansów) w branży nazywany jest czarodziejem i specem od kreatywnej księgowości, bo w rzeczywistości już dawno przekroczyliśmy poziom długu publicznego na poziomie 55% PKB (co oznacza wprowadzenie dratycznych cięć podatkowych). Rostowski tak kombinuje, że nie przekraczamy (zabranie pieniędzy z OFE do ZUS, nowa lista leków refundowanych, podatki, mandaty, zabranie ulg, dzika prywatyzacja, sprzedawanie koncesji na gaz łupkowy za bezcen, przeksiegowanie pieniędzy z konta na konto - kombinatorstwo)

Armia jest okradana, prokuratorzy, którzy z  tym walczą, są tak gnebieni, że strzelają do siebie, bo nie wytrzymują presji.

Wiem, poniosło mnie - ale czy to wszystko jest normalne? A polacy nic nie robią, tylko nadal głosują na Tuska...
Żeby nie było - nie jestem PISowcem, głosowałem na PJN w ostatnich wyborach (chciałem na Korwina-Mikkę, ale nie było go w moim okręgu)


Est Sularus oth Mithas

Offline

 

#22 2012-01-26 23:21:00

 Raistlin

Shalafi

8930444
Skąd: Myślenice
Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 1157
WWW

Re: Polityka

Byłem w zeszłym roku na koncercie KSU, kumpel stracił w pogo zęba i to lewą jedynkę, wsadzał tam sobie później peta. W ogóle wybieramy się w tym roku w Bieszczady.
Zgadzam się z Tobą w 100%. Najgorsze jest to, że te długi kiedyś będzie trzeba spłacić. A ludzie którzy rządzą obecnie powinni wtedy trafić za kratki...
btw. Też chciałem na Korwina ale nie było go w moim okręgu...


"Stajenny ma swój humor i kopie psa. Mag ma swoje humory i znika miasteczko."

http://www.smoczalanca.pun.pl/_fora/smoczalanca/gallery/2_1327707076.jpg

Offline

 

#23 2012-01-26 23:37:24

 U'

The Knight of Solamnia

Skąd: warszawa
Zarejestrowany: 2011-10-09
Posty: 460

Re: Polityka

Raistlin napisał:

Byłem w zeszłym roku na koncercie KSU, kumpel stracił w pogo zęba i to lewą jedynkę, wsadzał tam sobie później peta. W ogóle wybieramy się w tym roku w Bieszczady.

Mi nabili glanem guza (byłem pijany i wywaliłem się) na skroni wielkości piłki od pin-ponga (dosłownie taki duży, wystający guz -a bolało, że hej)

Koncerty KSU są świetne, byłem na kilku. A w bieszczadach jest pięknie. Byłem tylko raz, 3 lata temu. Muszę koniecznie pojechać znowu. Polecam wrzesień - jest o wiele mniej ludzi. Ale to temat do innego wątku.

A propos długu - powinno się zlikwidować OFE (to ściema, moi rodzice po kilkunastu latach wpłat mają mniej kasy niż wpłacili - to absurd (!), nie licząc inflacji. Na lokacie zarobili by więcej. A wiąże się to z tym, że OFE ma stałą stawkę (%) od kwoty wpłacanej a nie od zysku (jak logicznie powinno być), który pobiera sobie za prowadzenie kont dla nas. Nie zależy im na naszym zysku bo i tak swoje zarobią. Jest to zapisane w ustawie, ale rząd boi się to zmienić.

Długo by jeszcze wymieniać... A co najgorsze, PIS i SLD (które rządziło 6 i 10 lat temu) nie były wcale lepsze.

Gdyby naród nie był taki "zajebisty" to dawno ten kraj by się rozpadł


Est Sularus oth Mithas

Offline

 

#24 2012-01-26 23:50:09

 Raistlin

Shalafi

8930444
Skąd: Myślenice
Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 1157
WWW

Re: Polityka

Oj tak tylko to, że jesteśmy naprawdę pracowici nas ratuje. Gdybyśmy mieli mentalność Greków to wiadome co by się stało.


"Stajenny ma swój humor i kopie psa. Mag ma swoje humory i znika miasteczko."

http://www.smoczalanca.pun.pl/_fora/smoczalanca/gallery/2_1327707076.jpg

Offline

 

#25 2012-01-27 08:23:29

ww1990ww

Giermek

Zarejestrowany: 2012-01-24
Posty: 17

Re: Polityka

A nie mamy? Moja starsza pracuje w ZUS-ie i opowiada jacy to ludzie wymyślają choroby żeby tylko dostać zasiłek przy tym to nawet pomysły wojaka Szwejka to małe piwo. Nie wspominając o prawie ze milionie osób które niby to nie pracują  a pracują na czarno bowiem im tak wygodniej.  Co do OFE to prawda to jest nie wypał powinien być wybór chcesz być w ZUS czy w OFE i nie możesz być naraz w tym i w tym.

Offline

 

#26 2012-01-27 10:39:42

Xazax

Mistrz podziemi

Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 773

Re: Polityka

Co ja o tym myślę?
Możecie mnie wyśmiać ale dla mnie to początek końca.
Ja osobiście ładnych parę lat temu(zanim zaczeli działać Ci caly Anonymus) zagłębiłem się w pewną teorię spiskową. Na początku twierdziłem że ma ona sens ale jest mało prawdopodobna. Że ludzie nie są aż tacy głupi ani tacy okrutni. I przez te lata widze że jednak są.
O co chodzi?
Wybaczcie ale jestem cienki w przekazywaniu informacji.

Ogólnie w jednym zdaniu chodzi o to że wszystkie światowe ważne głowy chcą zredukować populacje na świecie, nałożyć nieograniczoną kontrolę i rządzić w jako jeden światowy rząd.

Brzmi śmiesznie nie?
Dla mnie też brzmiało te pare lat temu.
Teoria ta mówiła o ogłupianiu ludności przez media, manipulowanie nimi.
Najpierw żeby dojść do władzy sami stwarzają zagrożenie, przestrzegają przed Terroryzmem za którym stoją. Po to by zwiększać swoje prawa w imię obrony ludzkości.
Mówiła również o przygotowycwanych przez rządy spisków. I pierwsze było WTC. Do dziś nie wiadomo o co w tym wszystkim chodzi ale polecam o zapoznanie się z opiniami specjalistów. Którzy jednogłośnie twierdzą że to nie samoloty je zniszczyły a zamach bombowy.
Ludzie płaczą po swoich bliskich i kochają swoją władzę za to że ta dokonała zemsty (Zabicie bin ladena wojna itp)
A ta władza tak naprawdę umacnia swoją władzę krok po kroku zmniejszając wolność ludzi.

Każdy taki krok zakrywany jest czymś w rodzaju "przecież robimy to po to żeby było nam lepiej"
Sami wywołują jakieś zagrożenia bądź czerpią z tych powszechnych.
Tak jak to w polsce wyglądało z Kibolami. Nasz rząd żeby umocnić pozycje tuska nagle wypowidział wojnę Kibolom którzy przecież są wielki zagrożeniem na Euro ale zawsze byli tymi "złymi"
Ja osobiście jestem Kibolem i możecie mi wierzyć albo nie ale jak przez 7 lat jeżdżę na mecze u siebie i wyjazdy (przez długi okres na każdy)
Mozna powiedzieć że byłem na 210 meczach ligowych (nie licząc turniejów, meczów pucharowych itp) Awantury widziałem 3 i wszystkie trzy były sprowokowane przez Policję.
Ślepe społeczeństwo przecież wie... Ten Tusk to gość, załatwił tych Kiboli na cacy i już można chodzić na mecze.
A jak jest naprawdę to wie kazdy kto na te mecze chodził wcześniej.

Wracając do tematu.
USA Planuje w obu amerykach utworzyć coś na wzór UE.
Mają już wszystko obmyślone i zapisane. Powoli wcielają to w życie. Ich walutą będzie Amero a system identyfikacji ma nie polegać na dokumentach a chipach które każdy obywatel bedzie miał obowiązkowo wszczepione.

Już dziś na próbę w USA jest już setki nosicieli tych chipów.
Potem rząd AMERO połączy się z UE, i wymusi na reszcie świata przyłączenie się.
Będzie jeden światowy rząd który będzie miał pełną kontrolę nad Ludem. Zredukują liczbę ludności i powstanie nowy porządek świata.

A teraz jakie są dla nich przeszkody?
Przeszkodą są Ci którzy to wszystko przejrzą czyli ludzie.

ACTA powstało za plecami ludzi i szybko weszło w życie chociaż Ludzie nie chcieli tego, jednak głowy naszych państw zasłaniają się walką z piractwem. Podpisują dokument który może być modyfikowany. Po co?
Twórcy nie wymyślili tylko tekstu który ma coś tam zakazywać a czegoś tam nie.
Oni wynaleźli system który będzie miał całkowitą kontrolę nad uploadem i całym internetem. I teraz kiedy ludzie się obudzą i skumają co jest grane to nawet nie będą mogli w żaden sposób powiadomić reszty.
Wielkie media są w kieszeniach rządu, mniejsze nie mają siły przebicia. Szara masa czyta gazete wybiórczą FAKT itp.
Tylko w interneci istnieje szanasa na usłyszenie krzyku. Ale już niedługo nie będzie.

Wiem że dużo w tym niescisłości, ale jak mówiłem ciężko mi się przekazuje informacje.
Tu macie przykładowe filmiki które może lepiej wam to nakreślą
http://www.youtube.com/watch?v=tiNtVHDery8
http://www.youtube.com/watch?v=kg9PM56O … re=related
http://www.youtube.com/watch?v=d3vEg0xK … re=related


"Żaden zwykly śmiertelnik nie mógl stać przed tymi przerażającymi, spowitymi w calun wrotami i nie oszaleć z nienazwanej grozy. żaden zwykly śmiertelnik nie móglby przejść nietknięty między strażniczymi dębami.
lecz Raistlin stal tam. stal tam spokojnie, bez strachu... "

Offline

 

#27 2012-01-27 11:45:49

 Raistlin

Shalafi

8930444
Skąd: Myślenice
Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 1157
WWW

Re: Polityka

Nie wspominając o prawie ze milionie osób które niby to nie pracują  a pracują na czarno bowiem im tak wygodniej.

Wygodniej pracownikowi czy raczej pracodawcy. Myślisz, że gdyby była możliwość zatrudnienia się u takiego na umowę to ludzie by z niej nie skorzystali?


Potem rząd AMERO połączy się z UE, i wymusi na reszcie świata przyłączenie się.

A Rosja ze swoimi głowicami nuklearnymi siedzi i zawija je w te sreberka...



Zniewolenie ludzkości w takim stopniu jest nie możliwe z jednego prostego powodu. Ludzie to nie baranki, zbuntują się. To co dziś w Iraku, Palestynie, Czeczeni itd. nazywane jest terroryzmem dotknęło by cały świat. Takie rządy nie mogły by być stabilne, co chwilę gdzieś na  świecie dochodziło by do buntu ludności.


"Stajenny ma swój humor i kopie psa. Mag ma swoje humory i znika miasteczko."

http://www.smoczalanca.pun.pl/_fora/smoczalanca/gallery/2_1327707076.jpg

Offline

 

#28 2012-01-27 12:42:57

Xazax

Mistrz podziemi

Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 773

Re: Polityka

Chip może mieć opcje lokalizacji, i unieszkodliwienia jednostki.
Najpierw wszczepią chipy a potem wyjdzie ich prawdziwe przeznaczenie.
Co do Rosji to tajny rząd światowy poprzedza swoje oficjalne powstanie Wojną


"Żaden zwykly śmiertelnik nie mógl stać przed tymi przerażającymi, spowitymi w calun wrotami i nie oszaleć z nienazwanej grozy. żaden zwykly śmiertelnik nie móglby przejść nietknięty między strażniczymi dębami.
lecz Raistlin stal tam. stal tam spokojnie, bez strachu... "

Offline

 

#29 2012-01-27 13:39:42

ww1990ww

Giermek

Zarejestrowany: 2012-01-24
Posty: 17

Re: Polityka

Raistlin dla obu stron jest wygodniej. Pracodawca nie ponosi kosztów związanych z pracownikiem (ZUS składki i te inne) a pracownik dostaje więcej kasy bowiem nie musi płacić podatków.

Jeżeli tez uważasz ludzi za istoty z natury inteligentne to cóż należy pogratulować wiary w ludzkość. A co do pomysłu połączenia UE i USA jestem przeciw niech amerykańska zaraza zostanie u nich.

Offline

 

#30 2012-01-27 14:25:11

Xazax

Mistrz podziemi

Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 773

Re: Polityka

Jak widać rząd jawnie miał w dupie zdanie narodu ws ACTA i podpisał chodz dawno nie było takiego buntu.
Przecież to dla dobra ogółu zrobili.
http://www.youtube.com/watch?v=L7nYWSruFSA


"Żaden zwykly śmiertelnik nie mógl stać przed tymi przerażającymi, spowitymi w calun wrotami i nie oszaleć z nienazwanej grozy. żaden zwykly śmiertelnik nie móglby przejść nietknięty między strażniczymi dębami.
lecz Raistlin stal tam. stal tam spokojnie, bez strachu... "

Offline

 

#31 2012-01-27 14:37:31

Tanthalas88

Giermek

Zarejestrowany: 2011-10-19
Posty: 11

Re: Polityka

Xazax z tymi kibolami to przesadziłeś. Nie wiem skąd jesteś, z jakim klubem jeździłeś na te mecze. Ale nie powiesz mi, że to co się dzieje na stadionie Lecha( sprawa cateringów, oplucie przez Litara? rodziny na meczu Reprezentacji), w Krakowie między kibicami Wisły, Hutnika i Cracovii, Łodzi i Warszawie i wiele wiele więcej,to jest normalne? Więc przestań tu mi jakieś wymyślać bajki o prowokacji Policji o tym, że PO jakieś nie potrzebne wojny wytacza. U Mnie w Elblągu jak kibice Olimpii jeżdżą na mecze to też nie ma zadym, bo kogo obchodzi taki mały klub.
Powinni już dawno zrobić z tymi kibolami porządek jak w Anglii. Byłby święty spokój.

Jeśli chodzi o ceny paliw. To śmieszą mnie komentarze ludzi, którzy mówią, że to wina PO. Co oni mogą z tym zrobić? NIC! To nie wina Polskiego Rządu ani innego w Europie. To co się dzieje na Bliskim Wschodzie nie podlega wpływowi takich państw jak Polska. Możemy biernie się przyglądać. Chyba nie powiecie mi, żeby obniżyli akcyzę za paliwo..

Offline

 

#32 2012-01-27 14:45:42

Xazax

Mistrz podziemi

Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 773

Re: Polityka

A powiedz mi ile razy zostałeś pobity przez kiboli?
Twój punkt widzenia jest taki jaki Ci nadały media które manipulują tobą w ten sposób.
Porządek w Anglii? Tam są takie zadymy że głowa boli tylko że zwykły zjadacz chleba o tym nie wie, zwykły jakim jesteś Ty

A jeździłem za GieKSą i za Górnikiem czyli widziałem stadinony od najgorszych po Najlepsze w Tym stadion Lecha Legi i jakoś żyję.


"Żaden zwykly śmiertelnik nie mógl stać przed tymi przerażającymi, spowitymi w calun wrotami i nie oszaleć z nienazwanej grozy. żaden zwykly śmiertelnik nie móglby przejść nietknięty między strażniczymi dębami.
lecz Raistlin stal tam. stal tam spokojnie, bez strachu... "

Offline

 

#33 2012-01-27 14:49:54

 Raistlin

Shalafi

8930444
Skąd: Myślenice
Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 1157
WWW

Re: Polityka

Raistlin dla obu stron jest wygodniej. Pracodawca nie ponosi kosztów związanych z pracownikiem (ZUS składki i te inne) a pracownik dostaje więcej kasy bowiem nie musi płacić podatków.

Tak nie musi płacić podatków. Ale nie ma ubezpieczenia, lat pracy do emerytury. Jestem pewny, że połowa pracujących na czarno podpisała by umowę gdyby tylko miała taką możliwość.


Nie powiesz mi Xazax ze autentyczne nagrania w internecie na których kibole biegają po ulicach z maczetami i nożami to manipulacja mediów. Nie powiesz mi, że ludzie z osiedla których niestety znam i którzy jeżdżą regularnie na mecze i robią zadymy są stale prowokowani przez policje. A ich zachowanie zakrawające na patologie to przypadek. Szalikowcy pytający się każdego "za kim jesteś" i szukający pretekstu do pobicia to na pewno manipulacja mediów i wina policji...


"Stajenny ma swój humor i kopie psa. Mag ma swoje humory i znika miasteczko."

http://www.smoczalanca.pun.pl/_fora/smoczalanca/gallery/2_1327707076.jpg

Offline

 

#34 2012-01-27 15:10:19

Xazax

Mistrz podziemi

Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 773

Re: Polityka

Mówisz o ulicach krakowa od którego cały kibicowski świat się odwrócił.
Wszyscy Kibole wiedzą że oni akurat maja nasrane i nikt ich nie bierze pod uwagę.


"Żaden zwykly śmiertelnik nie mógl stać przed tymi przerażającymi, spowitymi w calun wrotami i nie oszaleć z nienazwanej grozy. żaden zwykly śmiertelnik nie móglby przejść nietknięty między strażniczymi dębami.
lecz Raistlin stal tam. stal tam spokojnie, bez strachu... "

Offline

 

#35 2012-01-27 15:21:12

 Raistlin

Shalafi

8930444
Skąd: Myślenice
Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 1157
WWW

Re: Polityka

Większość wspomnianych nagrań nie pochodzi z Krakowa. I zwróć uwagę na to, że słowo kibol w różnych częściach Polski jest postrzegane inaczej. W Wielkopolsce tym określeniem nazywa się zagorzałego kibica (co chyba miałeś na myśli mówiąc o sobie). U mnie nazywa się tak pseudokibiców idących nie na mecz a na zadymę.


"Stajenny ma swój humor i kopie psa. Mag ma swoje humory i znika miasteczko."

http://www.smoczalanca.pun.pl/_fora/smoczalanca/gallery/2_1327707076.jpg

Offline

 

#36 2012-01-27 15:44:13

ww1990ww

Giermek

Zarejestrowany: 2012-01-24
Posty: 17

Re: Polityka

Xazax u mnie w Białymstoku od zawsze były dwie nie cierpiące się grupy kiboli tej samej drożyny. Pomiędzy Bogiem a prawdą przeciętny zjadacz chleba nie ma pojęcia o co tam chodzi i czemu się nie cierpią. I wybacz ale pchnięcie kogoś nożem tak aby ten umarł nie jest normalne. No chyba że w czarnej Afryce a i tam pewnie nie.

Raistlin może tak a może nie. Nikt nie wie co się dzieje w głowie innej osoby.

P.S Czy można zmienić nazwę tego topicu na polityka? Bowiem rozmowa odeszła o eony świetlne od ACTA.

Offline

 

#37 2012-01-27 15:53:36

 Blaanid uth Mondar

Rycerz Korony

11184477
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2011-11-17
Posty: 99

Re: Polityka

Raistlin, kibole to z reguły pseudo-kibice, chyba że chcesz brać się za gwarę, niektórych województw to wtedy może będzie inaczej.

/ podpinam się pod prośbę ww. Żeby potem kolejnych spam-wątków nie robić.

Ostatnio edytowany przez Blaanid uth Mondar (2012-01-27 15:57:08)


Truth is Subjective.
http://img.userbars.pl/32/6292.jpg

Offline

 

#38 2012-01-27 15:54:14

 U'

The Knight of Solamnia

Skąd: warszawa
Zarejestrowany: 2011-10-09
Posty: 460

Re: Polityka

Tanthalas88 napisał:

Jeśli chodzi o ceny paliw. To śmieszą mnie komentarze ludzi, którzy mówią, że to wina PO. Co oni mogą z tym zrobić? NIC! To nie wina Polskiego Rządu ani innego w Europie. To co się dzieje na Bliskim Wschodzie nie podlega wpływowi takich państw jak Polska. Możemy biernie się przyglądać. Chyba nie powiecie mi, żeby obniżyli akcyzę za paliwo..

Na temat kibiców się nie wypowiadam, bo nie chodzę na mecze. A co do cen paliw... Cena baryłki ropy 2 lata temu wynosiła nawet 140 dolarów, a benzyna była za niecałe 5 zł. Teraz kosztuje 90 dolarów, a cena paliwa dochodzi do 6. Cena paliwa bez podatków to około 2 zł. 4 zł to podatki, które Państwo ściąga z nas na pomoc Grecji;/ ceny paliw mają wpływ na wszystkie ceny. Wysokie ceny paliw są TYLKO I WYŁĄCZNIE winą nieudolności rządu, który potrzebuje coraz więcej pieniędzy (bo jest okradany przez wszystkich - mamy np najdroższe autostrady w Europie, przy najtańszej sile roboczej i materiałach - coś chyba jest nie halo). Winę za wysoką cenę ON (wszystkie ciężarówki jeżdzą na tym - pociągnie to za sobą wzrost cen) ponosi Unia, która uznała olej napędowy za mało ekologiczny i podniosła na niego akcyzę.


Est Sularus oth Mithas

Offline

 

#39 2012-01-27 16:34:24

 Raistlin

Shalafi

8930444
Skąd: Myślenice
Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 1157
WWW

Re: Polityka

Czy ktoś pracuje na czarno czy na biało tak czy siak państwo na tym zyskuje. Bo obywatel ma pieniądze by kupić opodatkowane/objęte akcyzą produkty.


"Stajenny ma swój humor i kopie psa. Mag ma swoje humory i znika miasteczko."

http://www.smoczalanca.pun.pl/_fora/smoczalanca/gallery/2_1327707076.jpg

Offline

 

#40 2012-01-27 17:06:24

 Blaanid uth Mondar

Rycerz Korony

11184477
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2011-11-17
Posty: 99

Re: Polityka

W sumie, tak sobie podliczałem teraz nasz dług publiczny... i wywnioskowałem, że zalegalizowanie Marihuany i nałożenie na niej akcyzy, bardzo by odciążyło nasz dług.


Truth is Subjective.
http://img.userbars.pl/32/6292.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.genealogia.pun.pl www.krwawekruki.pun.pl www.modnesimy.pun.pl www.fifamanager09.pun.pl www.priyanka-chopra.pun.pl