DragonLance Forum

Forum dla fanów DragonLance, książek fantasy oraz RPG.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#381 2024-03-22 16:47:06

 ericlindros

Giermek

Skąd: Husavik
Zarejestrowany: 2024-03-06
Posty: 28

Re: Stolik w kącie

DeepHeat napisał:

Paradoksalnie częściowo winę ponosi Zysk, który po prostu porzucił ten system. Dragonlance odchodzi w zapomnienie. Nie był hołubiony grami komputerowymi w rodzaju Icewind Dale czy Neverwinter. Cholera, nawet przy Dark Sun i Ravenloft zarywało się nocki na starych 386-stkach. Polska i Dragonlance to wyłącznie książki. Czasami fatalnie tłumaczone, wydawane bez myśli przewodniej, pierwsze tomy a potem nic.
Może po prostu ludzie stwierdzili, że nic nowego nie wyjdzie i to co mieli powiedzieć zostało napisane. Może wyrośli z cyklu. Może nawet nie czytają już niczego na papierze...

Zysk na pewno ponosi częściowo winę choć z drugiej strony jak muszą wykupić prawa do 10 losowych tytułów to bez sens bo jesli tak jest to potem są zaczęte i nie skończone trylogie i sześcioksiągi jak np."Spotkania".
Gry mogłyby uratować oczywiście sytuację  albo jakieś ekranizację np.Kroniki byłyby świetne ale ja to mam pecha bo podobnie mam z ekranizacjami na podstawie książek mistrza grozy Grahama Mastertona(tylko jeden tytuł na podstawie ponad 70 książek) gdzie na podstawie Stephena Kinga każda szmira wychodzi.
Ale jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze i tak jak ekranizacja wymagaĺaby dużego pewnie nakładu budżetu i nie byłoby zwrotu to w przypadku książek podobnie odbiór czytelników musi być większy

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.animalparty.pun.pl www.oskleo.pun.pl www.scooter-przemkow-team.pun.pl www.umarlidlaswiata.pun.pl www.bractwo-neonii.pun.pl