DragonLance Forum

Forum dla fanów DragonLance, książek fantasy oraz RPG.


#1 2011-10-29 18:10:14

 Raistlin

Shalafi

8930444
Skąd: Myślenice
Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 1157
WWW

Heroes VI

Grał już ktoś w nowych Heroes'ów, i może napisać coś na temat tej gry? Bo zastanawiam się czy sobie ją powiedzmy "załatwić" (nie promujemy piractwa )


"Stajenny ma swój humor i kopie psa. Mag ma swoje humory i znika miasteczko."

http://www.smoczalanca.pun.pl/_fora/smoczalanca/gallery/2_1327707076.jpg

Offline

 

#2 2011-10-29 20:34:50

 Grothork

Rycerz Róży

Skąd: biorę piwo?
Zarejestrowany: 2011-08-29
Posty: 322

Re: Heroes VI

ja również nie wiem , czy ją sobie "załatwić", z chęcią usłyszę opinię bo grałem w inne części. Tylko nie wiem czy "sklep" w którym chcę tą grę "kupić" ją posiada

Offline

 

#3 2011-10-30 09:42:24

Tanthalas88

Giermek

Zarejestrowany: 2011-10-19
Posty: 11

Re: Heroes VI

Ja posiadam ową grę niestety nie oryginalną

Cóż można na jej temat powiedzieć?

1) Tryb Kampanii wydaje się mocno rozbudowany. Wprawdzie przeszedłem tylko "wprowadzenie" Przystanią (znanym wcześniej jako Zamek) i do końca nie wiem ile misji jest do wykonania ale po przejściu właśnie tego wstępu odblokowuje się nam dostęp do pozostałych 4 frakcji i ich historii.

2) Razem z bratem gramy poprzez Tryb HotSeat...Podstawowych map jest mało..., więc szybko się raczej znudzą i będzie 3ba poszukać na necie dodatkowych. Nie można ustawić poziomu kompa, do wyboru mamy na każdą frakcję po 2 bohaterów (Mag i Moc), nie da się sprawdzić ich statystyk itd jak to było w H3. Nie da się wybrać złóż, artefaktu lub złota jak to miało miejsce wcześniej.

3) Frakcje do wyboru:
-Przystań ( Zamek) - polecam, grałem przeciw bratu, który prowadził tenże zamek i muszę powiedzieć, że jest OP Why? Wskrzeszenie, wskrzeszenie i jeszcze raz wskrzeszenie   Kapłanka jest koksem...

-Inferno - Hmm... nie grałem osobiście tym tylko przeciw kompowi i w jego rękach wydawał mi się średni.
-Twierdza - Połączenie Lochów, Bastionu i Twierdzy jeśli chodzi o jednostki. 3 jednostki strzelające.
-Nekropolia - Licz OP, niestety nie miałem okazji spotkać jednostki 7 poziomu...

-Przystań - Grałem nią do maxa i mi się baaardzo spodobała Przypomina Bastion, troszkę się zawiodłem 7 poziomem jednostki ale to bardziej z wyglądu. Myślałem, że będzie to smok podobny do tych z H3 niestety przypomina on smoka z kultury azjatyckiej(jak zresztą cały zamek i bohaterowie) i nie spotkamy tych pięknych stworzeń w tej części gry ;/ Ciężko na początku rozbudować się, jednostki droogie ale warto. Kappa wymiata.

4) Nowy system rozbudowywania budynków, nowe umiejętności Bohaterów, więzy krwi, lepszy moim zdaniem pomysł na bitwy o zamek, możliwość przekształcenia zdobytego wrogiego zamku na "swój"

5) Twórcy gry baardzo dobrze się zabezpieczyli przed piratami i zablokowali spooro opcji dodatkowych dla posiadaczy oryginalnej wersji Nie sądziłem, że tak można.
Jeśli ktoś ma problem co zrobić z kasą to warto.

Offline

 

#4 2011-10-30 09:53:52

 Raistlin

Shalafi

8930444
Skąd: Myślenice
Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 1157
WWW

Re: Heroes VI

Oczywiście Heroes III są i będą najlepsze, te nowe gry to już chyba nie dla mojego pokolenia ;] ale widzę, że może nie będzie tak źle jak się spodziewałem.
Czas się zabrać za (o zgrozo!) DOWNLOAD! (oczywiście chce tylko sprawdzić te interesujące blokady)


"Stajenny ma swój humor i kopie psa. Mag ma swoje humory i znika miasteczko."

http://www.smoczalanca.pun.pl/_fora/smoczalanca/gallery/2_1327707076.jpg

Offline

 

#5 2011-10-31 09:32:41

 Soth

Rycerz śmierci

Skąd: się tu wziąłem?
Zarejestrowany: 2011-10-05
Posty: 45

Re: Heroes VI

Hmm mnie też ciekawią te blokady Trzeba sie im dobrze przyjrzeć

Offline

 

#6 2011-11-02 09:25:34

Xazax

Mistrz podziemi

Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 773

Re: Heroes VI

Największa kapa tej gry to "Miasto" w okienku...


"Żaden zwykly śmiertelnik nie mógl stać przed tymi przerażającymi, spowitymi w calun wrotami i nie oszaleć z nienazwanej grozy. żaden zwykly śmiertelnik nie móglby przejść nietknięty między strażniczymi dębami.
lecz Raistlin stal tam. stal tam spokojnie, bez strachu... "

Offline

 

#7 2013-01-16 18:12:20

 Silvara

Giermek

3098930
Skąd: zDolny Śląsk
Zarejestrowany: 2013-01-16
Posty: 45

Re: Heroes VI

Raistlin napisał:

Oczywiście Heroes III są i będą najlepsze, te nowe gry to już chyba nie dla mojego pokolenia ;] ale widzę, że może nie będzie tak źle jak się spodziewałem.
Czas się zabrać za (o zgrozo!) DOWNLOAD! (oczywiście chce tylko sprawdzić te interesujące blokady)

O tak, III najlepsza, ale VI ma przepiękną grafikę, bardzo rozbudowaną. Grałam w VI przez moment, nużąca, z tego co pamiętam nie ma elfickiej frakcji, którą ja zawsze wybierałam.

Offline

 

#8 2013-07-31 21:18:18

DragonMageArroyo

Zwykły obywatel

Zarejestrowany: 2013-07-31
Posty: 5

Re: Heroes VI

Heroes VI jak dla mnie to dość dobra gra i wcale nie taka łatwa, jak mi się wydaje, lecz jest z DLC jeden problem - w Piraci Dzikiego Morza dali w podziemiach setki żywiołaków ognia i ziemi.
Ogółem gra jest dość ładna, widać, że nad grafiką to się długo starali. Postacie kampanii ciekawe m.in. Anton szukający ludzi/monstra odpowiedzialne za zabójstwo jego ojca czy chociaż Raelag, który (UWAGA!)

Spoiler:

przy pomocy bezimiennych prowadzi mroczne elfy ku wojnie z ludźmi

Fabularnie jest również ekstra.

Rozwój postaci może być, mnie się podoba. Gildia magów nie istnieje, ale to w sumie jak dla mnie dobrze, bo nie lubię mieć garści czarów na tacy podanych. Od wersji 1.6 nie ma już tych okienek, które były w surowej wersji gry (bez patchy), a jest znacznie lepiej (tylko czemu to tak długo musieliśmy czekać?!).
Boli mnie fakt, że jest tylko 6 frakcji (z dodatkiem Cienie Mroku), lecz Sanktuarium mi to rekompensuje. AI wroga jest dobre, lecz czasem powinno lepiej grać, bo czuję się, jakbym grał z totalnym noobem w LoL'a.

Są również błędy, bądź problemy z uruchomieniem gry (ostatnio dość często w moim wypadku).

Ogółem 7/10

Teraz czekam bardziej na open betę Heroes Online (ponoć kiedyś mają zamiar dać sporo nowych frakcji - bardzo oczekuje Sanktuarium z wyznawcami Shalassy i Akademii Magów z Srebrnych Miast ^^)

Offline

 

#9 2013-11-04 15:18:57

 Tario

Giermek

Call me!
Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2013-11-03
Posty: 31
WWW

Re: Heroes VI

Może zabrzmię dziwnie, ale Czwóreczka obok trójeczki była dla mnie najlepszą częścią. Piątka mnie nie ruszyła tak bardzo, a szóstka... Nie, to nie to, nie lubie tylu resetów uniwersów do tego te beznadziejne okienka miast, mała liczba miast i sprzedawanie gry w dlc. Dobija mnie polityka growa ubi i nie wiem czy kiedykolwiek zaopatrze się w tę część.


Alizée Fan


       

http://imageshack.us/a/img824/5330/l14h.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fifamanager09.pun.pl www.genealogia.pun.pl www.krwawekruki.pun.pl www.modnesimy.pun.pl www.p-s-r.pun.pl