DragonLance Forum

Forum dla fanów DragonLance, książek fantasy oraz RPG.


#1 2012-01-18 17:36:38

 Raistlin

Shalafi

8930444
Skąd: Myślenice
Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 1157
WWW

Prośba do moderatorów i adminów

Czas trochę tu posprzątać, bo w krótkim czasie z 500 postów zrobiło się 1600. Ale nie chodzi o ilość a porządek. O to jak widzą nas ludzie którzy wchodzą tutaj pierwszy raz.

Trzeba się zająć:
- Usuwaniem podwójnych postów (odpowiadanie na własne posty). Edytujemy powyższy post i "doklejamy" do niego poniższy następnie usuwając niepotrzebny. Sam nie raz tak robiłem np. w fan art i trzeba to edytować by zrobić z tego jeden duży post.
- Rażące błędy ortograficzne, trzeba edytować i poprawić. Jest to forum o książkach więc jest to istotne.
- Wulgaryzmów na szczęście brak

Panowie forum jest małe, na raz to sporo roboty ale jak będziemy o nie dbać systematycznie to nikt jej nawet nie dostrzeże. Moderator to nie tylko zielony kolor nicku ale pewne obowiązki.

Z góry dzięki za pomoc.

Edit:
Kategoria Cykl: DragonLance - posprzątana


"Stajenny ma swój humor i kopie psa. Mag ma swoje humory i znika miasteczko."

http://www.smoczalanca.pun.pl/_fora/smoczalanca/gallery/2_1327707076.jpg

Offline

 

#2 2012-01-19 10:58:59

Xazax

Mistrz podziemi

Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 773

Re: Prośba do moderatorów i adminów

Co do odpowiadania na własne posty to się nie zgodzę, wiadomo że nie powinno się tu pisać jak na gg ale podam Ci przykład'

Napisałem dużeeego posta o np Krasnoludach (biografię czy coś)
Po tygodniu każdy go miał przeczytanego
Po dwóch tygodniach dowiedziałem się paru ciekawostek i chcę dodać posta, jeśli nikt nie odpowiedział a ja edytuje mojego poprzedniego wtedy nikt nie zauważy dodanego tekstu bo forum nie oznaczy w temacie nowych postów.
Rozumiecie?


"Żaden zwykly śmiertelnik nie mógl stać przed tymi przerażającymi, spowitymi w calun wrotami i nie oszaleć z nienazwanej grozy. żaden zwykly śmiertelnik nie móglby przejść nietknięty między strażniczymi dębami.
lecz Raistlin stal tam. stal tam spokojnie, bez strachu... "

Offline

 

#3 2012-01-19 11:43:38

 Raistlin

Shalafi

8930444
Skąd: Myślenice
Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 1157
WWW

Re: Prośba do moderatorów i adminów

Tak, ja to rozumiem, czasem trzeba temat "odświeżyć". Ale np. po następnym tygodniu można zrobić edycje i je scalić, gdy już każdy zauważy. Nie chodzi o nas bo nam to nie przeszkadza. Ale takie są ogólne zasady na forach, po prostu źle to wygląda i ktoś kto tu wchodzi, widzi ten bałagan. Już same wyjątkowo irytujące reklamy mogą odstraszyć.


"Stajenny ma swój humor i kopie psa. Mag ma swoje humory i znika miasteczko."

http://www.smoczalanca.pun.pl/_fora/smoczalanca/gallery/2_1327707076.jpg

Offline

 

#4 2012-01-19 11:46:10

Xazax

Mistrz podziemi

Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 773

Re: Prośba do moderatorów i adminów

Mi się wydaje że rekalmy to największy mankament.........
nie każdy ma blocka zaistalowanego i jak wchodzi a tu go zasypują nachalnie śmigające banery to mus się odechciewa


"Żaden zwykly śmiertelnik nie mógl stać przed tymi przerażającymi, spowitymi w calun wrotami i nie oszaleć z nienazwanej grozy. żaden zwykly śmiertelnik nie móglby przejść nietknięty między strażniczymi dębami.
lecz Raistlin stal tam. stal tam spokojnie, bez strachu... "

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fifamanager09.pun.pl www.genealogia.pun.pl www.p-s-r.pun.pl www.modnesimy.pun.pl www.priyanka-chopra.pun.pl