DragonLance Forum

Forum dla fanów DragonLance, książek fantasy oraz RPG.


#1 2011-09-22 12:13:34

 Raistlin

Shalafi

8930444
Skąd: Myślenice
Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 1157
WWW

Niebawem kontynuacje najlepszych tytułów wszech czasów!

Koniec roku 2011 - Maj 2012 to czas w którym mają pojawić się takie gry jak Diablo III, The Elder Scrolls V Skyrim, Heroes VI oraz Guild Wars II.
Osobiście najbardziej wyczekuje Skyrim gdyż lubię taki otwarty świat jak w Morrowind czy Oblivion. Znając Blizzard Diablo III stanie się kolejnym świetnym rpg w które będę grał przez kolejne lata. Chyba nic nie może przebić Heroes III więc po VI nie spodziewam się jakiś rewelacji. I wreszcie Guild Wars II, jestem przekonany, że to MMO zmusi Blizzard do wycofania się z abonamentu za WoW i przejścia na minipłatności. Gdyż z tego co czytałem o nowym GW i z widzianych przeze mnie gameplaów z bety wynika, że GW 2 będzie w 100% bezkonkurencyjnym MMO! I żaden nowy dodatek do WoW'a tego nie powstrzyma. Tym bardziej, że gra na "globie" będzie darmowa, wystarczy kupić grę.
Z resztą co się będę rozpisywał zobaczcie sami! http://www.youtube.com/watch?v=xBC_ig73aMs


"Stajenny ma swój humor i kopie psa. Mag ma swoje humory i znika miasteczko."

http://www.smoczalanca.pun.pl/_fora/smoczalanca/gallery/2_1327707076.jpg

Offline

 

#2 2011-09-23 09:46:18

Xazax

Mistrz podziemi

Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 773

Re: Niebawem kontynuacje najlepszych tytułów wszech czasów!

Hmm... Diablo 3 powali rynek moim zdaniem. To już jest taki tytuł który mówi sam za siebie. Diablo 2 ma już chyba 11 lat dalej w sklepie z grami kosztuje 50zł... Inne gry z tamego okresu są dodawane w gazetach po pare sztuk
Ja się nie będe za bardzo rozgadywał bo o nowym kompie moge pomarzyć... w moim wieku ma się już inne wydatki i nie ma czasu za bardzo na granie, tym bardziej jak się mieszka z dziewczyną
Napewno Diablo 3 mnie najbardziej interesuje, Dwójkę przeszłem całą wzdłuż i wszerz. Wszystkimi postaciami doszłem do piekła a piekło przeszłem czarodziejką i barbarkiem.
POdobnie jak Ty uwialbiam gry ze swowodnym wielkim światem. Zagrywałem się w Morrowindzie aktualnie gram w Obliviona
Też uważam że H3 był najlepszy ale nie można też źle mówić o piątce... czwórka gówno - potwierdzam
Myślę że 6 będzie równie dobra jak 5iątka.
Zapomniałeś że do świata MMO wchodzi SW : The old republic który też nieźle zawojuje... SW ma taką rzesze fanów...


"Żaden zwykly śmiertelnik nie mógl stać przed tymi przerażającymi, spowitymi w calun wrotami i nie oszaleć z nienazwanej grozy. żaden zwykly śmiertelnik nie móglby przejść nietknięty między strażniczymi dębami.
lecz Raistlin stal tam. stal tam spokojnie, bez strachu... "

Offline

 

#3 2011-09-23 15:03:49

 Grothork

Rycerz Róży

Skąd: biorę piwo?
Zarejestrowany: 2011-08-29
Posty: 322

Re: Niebawem kontynuacje najlepszych tytułów wszech czasów!

Diablo 3 już ma "wychodzić" od mnw 7 lat, ja na to tak nie oczekuję, chociaż 2 jest świetna. seria TES jest super, czekam także na GW2

Offline

 

#4 2011-09-23 16:08:15

 Raistlin

Shalafi

8930444
Skąd: Myślenice
Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 1157
WWW

Re: Niebawem kontynuacje najlepszych tytułów wszech czasów!

Zapomniałeś że do świata MMO wchodzi SW : The old republic który też nieźle zawojuje... SW ma taką rzesze fanów...

Nie zapomniałem, po prostu jak przeczytałem gdzieś w necie, że to ma być konkurencja dla GW2 i obejrzałem gameplaye z targów to rykłem śmiechem. Dla fanów Star Wars to na pewno rewelacja, jednak cała reszta wybierze  bezkonkurencyjne GW2. Z resztą zobaczymy w przyszłym roku jak to będzie.


"Stajenny ma swój humor i kopie psa. Mag ma swoje humory i znika miasteczko."

http://www.smoczalanca.pun.pl/_fora/smoczalanca/gallery/2_1327707076.jpg

Offline

 

#5 2011-09-26 14:56:11

Xazax

Mistrz podziemi

Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 773

Re: Niebawem kontynuacje najlepszych tytułów wszech czasów!

Co takiego złego widzisz w tych Gp?
Gp to tylko małe fragmenciki itp. one tak mówią o sukcesie gray jak sondaże polityczne czy sparingi piłkarskie.
Może grafika Ci się nie podoba? Wybrali "komiksową" opcję dlatego że taka przez dłuższy czas jest "świerza" tak samo jak WOW
Do tego dochodzi naprawde konkretna liczba fanów którzy nie patrzą na takie rzeczy.
Jeśli chodzi o fabułę czy te rzeczy to grę robi firma Bio Ware która ma za sobą Baldurs gate, Icewind dale, Nwverwinter nights, czy Kotor.
Grałem we wszystki i są to gry z fabułą na najwyższym poziomie... no może nie NWN ale tam nadrabiają edytorem.
Mocnym przeciwnikiem też będzie Tera online.
Z mojej strony to zawsze najlepsze było "MU online"
Pamiętam to jeszcze były czasy gimnazjum kiedy się tylko o MU i Tibii gadało.
Mu waliło wszystko inne na kolana maiłem tam postać Dark Knight 60lev
Teraz moim zdaniem fajnie się Gra w The Pride of taern Przeglądarkowe MMO Polskiej produkcji w klimatach Wiedzmina.
Rozległy świat, ładna grafika, innowacyjny system walki i ciekawe klasy postaci (Voo-Doo,Sheed)
Tam Mam postać Mag Ognia 41 lev


Co do TES to Oblivion ma bardzo króciutki wątek główny co jest dużym minusem moim zdaniem

A wiecie że wyszło parę gier Dragonlance? lecz niestety wszystko na stare konsole Pegasus itp


"Żaden zwykly śmiertelnik nie mógl stać przed tymi przerażającymi, spowitymi w calun wrotami i nie oszaleć z nienazwanej grozy. żaden zwykly śmiertelnik nie móglby przejść nietknięty między strażniczymi dębami.
lecz Raistlin stal tam. stal tam spokojnie, bez strachu... "

Offline

 

#6 2011-09-27 18:11:24

 Raistlin

Shalafi

8930444
Skąd: Myślenice
Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 1157
WWW

Re: Niebawem kontynuacje najlepszych tytułów wszech czasów!

Czy akcja wspomnianej gry Icewind Dale nie jest przypadkiem osadzona w świecie D&D?

Co do StarWars nie widze w tym nic złego, po prostu nie ma żadnych szans w rywalizacji z GW2. Bo w GW2 mamy wiele innowacyjnych rozwiązań których w SW zabraknie. W GW gracz sam tworzy świat i fabułę, jeśli nie zrobisz questa np. "pomóż farmerowi ugasić pożar" to gdy wrócisz tam na następny dzień zastaniesz tylko zgliszcza spalonego domu... nie ma tego w SW.


"Stajenny ma swój humor i kopie psa. Mag ma swoje humory i znika miasteczko."

http://www.smoczalanca.pun.pl/_fora/smoczalanca/gallery/2_1327707076.jpg

Offline

 

#7 2011-09-27 20:07:37

 Grothork

Rycerz Róży

Skąd: biorę piwo?
Zarejestrowany: 2011-08-29
Posty: 322

Re: Niebawem kontynuacje najlepszych tytułów wszech czasów!

Racja, GW2 to innowacja w mmorpg. Napewno Kupię , oczywiście jak już wyjdzie. Grał ktoś w was w Penumbrę lub Amnesię? Ciekawe gierki. może nie taki klimat co w rpg, ale klimat jest, i to całkiem swojski

Offline

 

#8 2011-09-27 23:34:03

 Raistlin

Shalafi

8930444
Skąd: Myślenice
Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 1157
WWW

Re: Niebawem kontynuacje najlepszych tytułów wszech czasów!

Przypomniał mi się jeden motyw z gw2 jeszcze, powiedzmy ze masz umiejętność fireball pod wodą ta umiejętność nie będzie działać tak jak w wow ze w wodzie leci sobie kula ognia bo to bzdura, będzie gotować wodę w okół przeciwnika


"Stajenny ma swój humor i kopie psa. Mag ma swoje humory i znika miasteczko."

http://www.smoczalanca.pun.pl/_fora/smoczalanca/gallery/2_1327707076.jpg

Offline

 

#9 2011-10-01 09:37:31

 Grothork

Rycerz Róży

Skąd: biorę piwo?
Zarejestrowany: 2011-08-29
Posty: 322

Re: Niebawem kontynuacje najlepszych tytułów wszech czasów!

Zobaczcie sobie to, jeżeli ktoś z was oglądał film, lub czytał książkę to może się spodobać : http://www.youtube.com/watch?v=c3LPwUJOW4o

Offline

 

#10 2011-10-30 10:19:46

 U'

The Knight of Solamnia

Skąd: warszawa
Zarejestrowany: 2011-10-09
Posty: 460

Re: Niebawem kontynuacje najlepszych tytułów wszech czasów!

Raistlin napisał:

Czy akcja wspomnianej gry Icewind Dale nie jest przypadkiem osadzona w świecie D&D?

IceWind Dale i Baldur's Gate to świat Forgotten Realms, ten w którym swoją akcję mają wszystkie książki o czarnym efie (drow): Drizzt d'Urden (jest bardzo dużo książek o nim, dla fanów raczej, bo wszystkie są podobne - drizzt wszystkich rozwala) oraz może niektórym znany Pięcioksiąg Cadderiego (czy jakoś tak się pisze - fajna książka, polecam). D&D to całkiem inna bajka.

A wracając do gier, to dla mnie grami wszechczasów są własnie wspomniany baldur i diablo 2 no i morrowind trochę:D


Est Sularus oth Mithas

Offline

 

#11 2011-10-30 11:48:20

 Raistlin

Shalafi

8930444
Skąd: Myślenice
Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 1157
WWW

Re: Niebawem kontynuacje najlepszych tytułów wszech czasów!

Forgotten Realms, właśnie widziałem na allegro książki z tej sagi przy okazji szukania DL i zastanawiałem się czy nie kupić którejś na próbę.


"Stajenny ma swój humor i kopie psa. Mag ma swoje humory i znika miasteczko."

http://www.smoczalanca.pun.pl/_fora/smoczalanca/gallery/2_1327707076.jpg

Offline

 

#12 2011-10-30 12:25:14

 U'

The Knight of Solamnia

Skąd: warszawa
Zarejestrowany: 2011-10-09
Posty: 460

Re: Niebawem kontynuacje najlepszych tytułów wszech czasów!

Na próbę proponuję bibliotekę;) u mnie było parę książek z tego świata, więc u was też powinny się znaleźć. Świat ciekawy, książki fajne, aczkolwiek to nie jest dragonlance:) nie ma takiej głębi i takiego przesłania jak DL


Est Sularus oth Mithas

Offline

 

#13 2012-01-11 12:39:22

Xazax

Mistrz podziemi

Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 773

Re: Niebawem kontynuacje najlepszych tytułów wszech czasów!

Jak Diablo zniszczył Tristam (prawdziwa historia)
http://www.youtube.com/watch?v=kN04ds3K … r_embedded


"Żaden zwykly śmiertelnik nie mógl stać przed tymi przerażającymi, spowitymi w calun wrotami i nie oszaleć z nienazwanej grozy. żaden zwykly śmiertelnik nie móglby przejść nietknięty między strażniczymi dębami.
lecz Raistlin stal tam. stal tam spokojnie, bez strachu... "

Offline

 

#14 2012-01-11 17:04:04

 Blaanid uth Mondar

Rycerz Korony

11184477
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2011-11-17
Posty: 99

Re: Niebawem kontynuacje najlepszych tytułów wszech czasów!

Czemu nie ma nic o ME 3 ? :<


Truth is Subjective.
http://img.userbars.pl/32/6292.jpg

Offline

 

#15 2012-01-23 18:12:27

 QuicksilveR

Giermek

5286566
Skąd: Pruszków / Warszawa
Zarejestrowany: 2012-01-22
Posty: 35

Re: Niebawem kontynuacje najlepszych tytułów wszech czasów!

Xazax napisał:

Jak Diablo zniszczył Tristam (prawdziwa historia)
http://www.youtube.com/watch?v=kN04ds3K … r_embedded

Hahaha, genialne!

Grałem w Diablo I, potem czekałem z utęsknieniem 4 lata na Diablo II. Jak już wyszedł i zacząłem grać to myślałem, że żona się z domu wyprowadzi. Na dodatek wydali... dodatek w postaci Lord of Destruction. Masakra, nie wiedziałem, jak się uwolnić. Po 3-4 latach mi się znudziło. Oddałem gry komuś innemu i popiół zapomnienia przysypał kości w Otchłani.
A teraz mają wypuścić Diablo III. Jak żona się dowiedziała, to powiedziała żebym się wyprowadził do te(j) Tristam, czy jak jej tam... Hehe, już nie mogę się doczekać.

Boję się jedynie, że jak będą odkładać tą premierę, to gra stanie się przestarzała, zanim ukaże się na rynku.

Offline

 

#16 2012-01-23 18:15:24

 Blaanid uth Mondar

Rycerz Korony

11184477
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2011-11-17
Posty: 99

Re: Niebawem kontynuacje najlepszych tytułów wszech czasów!

180 zł pre-order, ponieważ wstawili ten chrzaniony targ. Po premierze ok. 200 zł D3.


Truth is Subjective.
http://img.userbars.pl/32/6292.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.horoskopsmierci.pun.pl www.pbfy.pun.pl www.sbot.pun.pl www.wszystko-o-bakugan.pun.pl www.pokemon.pun.pl