
Król Zjednoczonego Elfiego Królestwa.

Podobały mi się jej książki (jak do tej pory dwie [Dalamar Mroczny i Ostrze Burzy]) A co wy myślicie?
Offline
U'The Knight of Solamnia
Na Dalamara wciąż poluję (używanego, ładnego i dość taniego), ale czytałem Ostrze Burzy. Książka nie była zła, ale jakimś nieporozumieniem jest umieszczenie jej serii "Bohaterowie", tak samo jak Szczęście Łasicy.
Offline
Król Zjednoczonego Elfiego Królestwa.
Znaczy mi się podobał styl w jaki napisała tą książkę, ale ogólna spójność i niestety to, że postacie były nadszarpnięte od bohaterów Lancy, sprawia że książka trochę podupadła.
Offline
Rycerz Korony
Na pewno ma pióro lepsze od tej rozlazłej Jean Rabe.
Offline
janjuzNajwyższy Kleryst
Pełna zgoda!

Offline