DragonLance Forum

Forum dla fanów DragonLance, książek fantasy oraz RPG.


#1 2011-09-01 23:20:26

 Grothork

Rycerz Róży

Skąd: biorę piwo?
Zarejestrowany: 2011-08-29
Posty: 322

Turniej, zawody o tematyce Dragonlance.

Witam, chodzi mi o pewnego rodzaju zawody, kiedyś spotkałem coś takiego na pewnym forum o tematyce gry Gothic... Moim zdaniem to bardzo fajna sprawa. Od razu mówię, że to tylko pomysł, jak wam się nie spodoba, pisać śmiało, mam na celu tylko zwiększenie aktywności forum...
Zabawa polega na tym, że jest sędzia który zadaje pytanie o tematyce wybranej wcześniej przez dwóch zawodników, zawodnicy mogą być wybierani losowo, lub jakieś pojedynki czy coś... Dwóch zawodników stara się odpowiedzieć na to pytanie jak najszybciej, i jak najdokładniej.Wygrany dostaje punkty, albo coś w tym stylu, na tym forum o którym wcześniej napisałem bardzo fajnie się to przyjęło, i sprawiało przyciągające wrażenie...To tylko pomysł ,zróbcie z tym co chcecie.  może to się odbywać w jakimś chatboxie, gdzie jest dokładny stoper... może być tak, że jakiś nowicjusz przeczytał tylko 1 książke, albo dwie, wtedy wybiera kategorię np. z Kronik albo coś w tym stylu :} mam nadzieje że pomysłu od razu nie wyśmiejecie :}

Pozdrawiam Grothork.

Offline

 

#2 2011-09-01 23:24:21

 Raistlin

Shalafi

8930444
Skąd: Myślenice
Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 1157
WWW

Re: Turniej, zawody o tematyce Dragonlance.

Na razie nas trochę mało na taki konkurs, tak mi się wydaje, ale można spróbować, z tym że na weekend już zaplanowałem wystartować z RPG w świecie DL na forum co również będzie na pewno ciekawe.

btw. jakbyś chciał zmiany nicku wystarczy napisać


"Stajenny ma swój humor i kopie psa. Mag ma swoje humory i znika miasteczko."

http://www.smoczalanca.pun.pl/_fora/smoczalanca/gallery/2_1327707076.jpg

Offline

 

#3 2011-09-01 23:32:58

 Grothork

Rycerz Róży

Skąd: biorę piwo?
Zarejestrowany: 2011-08-29
Posty: 322

Re: Turniej, zawody o tematyce Dragonlance.

O, rpg, o tym to nie pomyślałem, świetny pomysł, akcja będzie działa się w świecie Dragonlance? Może to przyciągnie uwagę "przechodniów"
Dzięki za zmiane nicku!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.krwawekruki.pun.pl www.genealogia.pun.pl www.fifamanager09.pun.pl www.modnesimy.pun.pl www.priyanka-chopra.pun.pl