DragonLance Forum

Forum dla fanów DragonLance, książek fantasy oraz RPG.


#1 2013-08-01 10:31:40

DragonMageArroyo

Zwykły obywatel

Zarejestrowany: 2013-07-31
Posty: 5

Fallout

Witam, chciałbym poznać wasze wrażenia po przejściu którejkolwiek z części tej znamienitej serii. Ja przeszedłem akurat wszystkie części Fallout i fabularnie jest dość dobrze. Nawet New Vegas jest super. Graficznie się nie czepiam, mimo, że w F3 i FNV jest grafika z Obliviona.

Offline

 

#2 2013-11-04 15:22:39

 Tario

Giermek

Call me!
Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2013-11-03
Posty: 31
WWW

Re: Fallout

FNV i FIII to Oblivion na sterydach[czasami]

Nie zmienia to faktu, że FNV to gra fajna, z kilkoma modami można stracić naprawdę sporo czasu.

Trójka jest fajna na jedno zagranie, lecz cała masa dlceków do obydwu części przedłużają żywotność gry o te kilka godzin, no i masa modyfikacji również to robi.
Idąc dalej,
Fallout 1,2 - nigdy nie potrafiłem się przemóc by przejść całą grę, grałem, było fajnie, jednak to już nie moja liga, jestem graczem starego typu jednak nie aż tak starego.
Fallout:Tactics - Jedna z ciekawszych turówek taktycznych w jakie grałem, i o ile na początku gra była trudna, to później doszedłem do takiego momentu gdy wczytywałem po każdej ranie i przejście poziomu bez ran było na porządku dziennym, nie zmienia to jednak faktu, że bawiłem się świetnie i składanie drużyny i samo dowodzenie przypadło mi do gustu, a nawet czasem interesujące misje czy też cele dodatkowe w misjach.


Alizée Fan


       

http://imageshack.us/a/img824/5330/l14h.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wszystko-o-bakugan.pun.pl www.pokemon.pun.pl www.braterstwo-wilkow.pun.pl www.pbfy.pun.pl www.sbot.pun.pl