DragonLance Forum

Forum dla fanów DragonLance, książek fantasy oraz RPG.

#1 2011-10-24 21:09:06

 Raistlin

Shalafi

8930444
Skąd: Myślenice
Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 1157
WWW

Zasady forum

Nie będę się w tym temacie rozpisywał, gdyż każdy dobrze wie co robić wolno a czego się nie powinno. Uważam jednak, że pewne sprawy powinienem tutaj wyjaśnić by nikt nie czuł się pokrzywdzony. I temat taki powinien istnieć.

1. Przeklinanie na forum i w chatboxie jest zabronione. Nie chce wprowadzać automatycznej cenzury bo przecież jesteśmy na tyle dojrzali, że nie jest to konieczne.
2. Przestrzeganie ortografii jako, że jest to forum o książkach jest tutaj bardzo istotne. Tym bardziej, że większość przeglądarek podkreśla błędy w postach. Na ChatBoxie niestety nie poprawia więc bywa, że się jakiś wkradnie.
3. Użytkowników przydzielam do grup na następującej zasadzie:
- "Nowi użytkownicy" to osoby które zarejestrowały się jednak nie napisały żadnego posta, tak zwani "e-book downloaderzy" ;]
- "Aktywni użytkownicy" (kolor żółty)  to osoby które posiadają przynajmniej jeden post i wykazują choćby minimalną aktywność na forum.
- Co do moderatorów i ewentualnego drugiego admina... kiedyś przyjdzie na to czas na razie jest nas mało i nie widzę potrzeby dokonywać zmian w tym zakresie.
4. Wszelakie formy flamingu czyli prowokowanie, wyzwiska, trollowanie, nieprzyjazne nastawienie do kolegów z forum, okazywanie braku szacunku itp.. Skończą się warnem a w ostateczności banem na konto oraz adres ip.

btw.
Tytuł użytkownika można zmienić na dowolny w swoim profilu.


"Stajenny ma swój humor i kopie psa. Mag ma swoje humory i znika miasteczko."

http://www.smoczalanca.pun.pl/_fora/smoczalanca/gallery/2_1327707076.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
robyg wilanów opinie instrukcja wymiany termostatu golf 4 1.6 rano obroty w tdi www.elyanos.pun.pl jak przenieść się do gracza gm tibia