DragonLance Forum

Forum dla fanów DragonLance, książek fantasy oraz RPG.

  • Nie jesteś zalogowany.

#21 2016-04-17 22:54:00

 Chainekken

Rycerz Korony

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 79

Re: Jak tu trafiłeś ?

To prawda, sam niesamowicie podziwiam Janka za wytrwałość i systematyczność jeśli chodzi o pracę z tłumaczeniami. Super sprawa

Offline

 

#22 2016-04-17 22:59:43

 janjuz

Najwyższy Kleryst

Call me!
Skąd: Zduńska Wola
Zarejestrowany: 2012-10-02
Posty: 832

Re: Jak tu trafiłeś ?

Mam nadzieję, że czytacie i że nie robię zbyt wielu byków. Pamiętajcie, że to teksty bez korekty i redakcji. Sorry, lecz na to już brak mi i sił i samozaparcia. Kiedyś robiła to Arvina, lecz na czas jakiś wzięła z nami rozbrat.


https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/p480x480/1238722_626203917419553_1235611245_n.jpg

Offline

 

#23 2016-08-23 20:47:47

 Arvina

Księżniczka Mithrilowej Hali

Zarejestrowany: 2012-11-08
Posty: 154

Re: Jak tu trafiłeś ?

Ktoś tu mnie obgaduje?! Już ja ci pokaże stary krasnoludzie! XD Ale serio mówiąc, faktycznie miałam inne sprawy na głowie (i wciąż mam), ale już obiecałam, że wrócę za jakiś czas.

Offline

 

#24 2024-03-22 16:54:10

 ericlindros

Rycerz Korony

Skąd: Husavik
Zarejestrowany: 2024-03-06
Posty: 73

Re: Jak tu trafiłeś ?

Mnie sprowadziła banicja na Islandii i znalezienie sobie hobby tutaj:)A że seria Dragonlance jest świetna to bardzo chętnie do niej wrócę i chyba żadna seria (może poza Tolkienem) nie kusi mnie bardziej do kolejnej wędrówki w wyimaginowanym świecie.

Offline

 

#25 2024-03-22 19:24:22

 janjuz

Najwyższy Kleryst

Call me!
Skąd: Zduńska Wola
Zarejestrowany: 2012-10-02
Posty: 832

Re: Jak tu trafiłeś ?

No, to Cię wyniosło, że ho, ho!!! Mam nadzieję, że ostatnia erupcja wulkaniczne Ci nie zagraża.


https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/p480x480/1238722_626203917419553_1235611245_n.jpg

Offline

 

#26 2024-03-22 22:11:16

 ericlindros

Rycerz Korony

Skąd: Husavik
Zarejestrowany: 2024-03-06
Posty: 73

Re: Jak tu trafiłeś ?

No właśnie mam to szczęście w nieszczęściu że jestem na północy(Husavik ten z netflixowskiego filmu Eurowizja) więc wybuchów raczej mało ale za to mniejsze miejscowości i mniej wielkomiejskich rozrywek.W sumie to nie przeszkadza bo pełno śniegu,piękna natura wièc mnie,żonie oraz dzieciom to odpowiada bo lubimy spacery,wchodzenie po górach,zabawy w śniegu to już w ogóle frajda więc nudzić się nie nudzimy.Oczywiście mamy tv,nintendo switch  ale dozujemy dzieciom i więcej czasu  spędzamy na podwórku,grach planszowych,robieniu różnorakich książek z zagadkami i oczywiście wieczorem przed spaniem pół  godziny czytania bajek a po czytaniu jeszcze sluchanki z youtube i są tam swietne bajki czytane przez m.in.Jaroslawa Boberka.Uczymy z żoną ich czytania bo książki to naprawdę cenna wartość dla nas w życiu choc sam czasami sie łapię że zamiast coś wieczorem poczytać to oglądam jakis film,serial lub mecz bo tak łatwiej...

Offline

 

#27 2025-12-09 22:45:33

 Sirion

Giermek

Zarejestrowany: 2025-12-09
Posty: 19

Re: Jak tu trafiłeś ?

Uszanowanie Wszystkim
Jeżeli Ktoś jeszcze przeczyta, to na forum trafiłem szukając nadziei. Nadziei i informacji o ewentualnych publikacjach brakujących pozycji, w rozpoczętych cyklach przez polskie wydawnictwa. Niedawno zakończyłem po kilkudziesięciu latach przerwy kompletowanie całego cyklu po polsku. Nadziei na nowe książki wydawnictw nie znalazłem, ale dzięki Wam: janjuz i Chainekken, mam znowu co czytać. Serdecznie dziękuję.

Offline

 

#28 2025-12-13 15:11:47

ericlindros89

Giermek

Zarejestrowany: 2025-04-13
Posty: 10

Re: Jak tu trafiłeś ?

No Janek i Chainekken zrobili kawał świetnej roboty choć za tłumaczenia Zaginionych Kronik dopiero teraz się biorę(czytam ponownie wg chronologii/dat)a brakuje mi pdfa Smoki krasnoludzkich podziemii(książkę mam)a w internecie po ściągnięciu tej część okazuje się że to Smoki letniego płomienia

Offline

 

#29 2025-12-13 22:12:27

 Sirion

Giermek

Zarejestrowany: 2025-12-09
Posty: 19

Re: Jak tu trafiłeś ?

Nie namawiam, ale na allegro można kupić za 10 zł, nówkę. Kupiłem kilkanaście książek od tego sprzedawcy jak z magazynu wszystkie czyściutkie
https://allegro.pl/oferta/smoki-krasnol … 7106120261

Offline

 

#30 2025-12-30 01:41:01

DeepHeat

Rycerz Korony

Zarejestrowany: 2018-03-31
Posty: 74

Re: Jak tu trafiłeś ?

Bardzo dobre uzupełnienie trylogii, tylko tak napomknę

Offline

 

#31 2026-01-07 21:53:07

 Sirion

Giermek

Zarejestrowany: 2025-12-09
Posty: 19

Re: Jak tu trafiłeś ?

Mogę tylko się zgodzić, dodam że graficznie także bardzo dopracowane.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi

[ Generated in 0.023 seconds, 9 queries executed ]


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gangmw.pun.pl www.panfu-fan.pun.pl www.watahaiwilczki.pun.pl www.jarocin.pun.pl www.tirup2010.pun.pl