DragonLance Forum

Forum dla fanów DragonLance, książek fantasy oraz RPG.


#1 2012-05-03 13:20:20

 U'

The Knight of Solamnia

Skąd: warszawa
Zarejestrowany: 2011-10-09
Posty: 460

Krasnoludy Żlebowe

Książka opowiada o życiu jednego z plemion Agharów po wojnie lancy. Ciekawie przedstawia ich życie i dokładnie opisuje zachowania. Ogólnie książka warta przeczytania, ale ma ona dwa poważne mankamenty. 1. Za mało krasnoludów żlebowych w opowieści o nich, a za dużo innych postaci. W pewnym momencie akcja skupia się na kilkorgu ludziach/smoku a krasnoludy stanowią tło. Według mnie powinno być na odwrót. 2. Miasta nie znane z żadnej innej opowieści, nowe tereny na Ansalonie i tym podobne "wpadki" autorów.
Książkę oceniam na 4+ (plusik za śmieszne akcje wywoływane przez niezbyt rozgarniętych Agharów). warto kupić używaną, ewentualnie przeczytać e-booka;) Mi udało się kupić ją tanio na allegro, w bardzo dobrym stanie.


Est Sularus oth Mithas

Offline

 

#2 2012-05-12 11:47:12

Silvan

Król Zjednoczonego Elfiego Królestwa.

Zarejestrowany: 2011-07-20
Posty: 99

Re: Krasnoludy Żlebowe

Uwielbiam te małe krasnoludy. Są o wiele śmieszniejsze od kenderów i nie wkurzają mnie tak jak tamte .
Skoro mówisz, że warto kupić, to można by przeczytać.


"Włączę muzykę. Jesteś bezpieczny. Tu jest bezpiecznie. Odpręż się. Poddaj się jej. Tak, jak mówiliśmy. Ty rządzisz tym światem. Odrzuć ból. Odrzuć cierpienie. Odrzuć poczucie winy. Świat, który teraz sobie wyobrażasz i kontrolujesz, może być równie rzeczywisty, jak ból."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumquendi.pun.pl www.danny-phantom.pun.pl www.bazarek.pun.pl www.queen-kajol.pun.pl www.gwiezdneszczury.pun.pl